UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: On
az: Aktiv

en: error
az: səhv

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: settings
az: parametrlər

en: Default
az: Susmaya görə

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Error
az: Səhv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Heading
az: Başlıq

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Items
az: Elementlər

en: comment
az: şərh

en: No link
az: Link yoxdur

en: Card
az: Kart

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
