UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: On
bg: Включи

en: error
bg: грешка

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Large
bg: Голям

en: link
bg: връзка

en: Error
bg: Грешка

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Items
bg: Новини

en: Media
bg: Медия

en: help
bg: помощ

en: comment
bg: Коментар

en: cancel
bg: Отказване

en: info
bg: информация
