UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: error
bn: ত্রুটি

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: info
bn: তথ্য
