UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།
