UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: settings
ca: paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: link
ca: enllaç

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Heading
ca: Capçalera

en: Warning
ca: Avís

en: Items
ca: Elements

en: Media
ca: Multimèdia

en: help
ca: ajuda

en: comment
ca: comentari

en: cancel
ca: Cancela

en: Collection
ca: Col·lecció

en: info
ca: informació

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: No text
ca: Sense text
