UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: On
cs: Zapnuto

en: error
cs: chyba

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: settings
cs: nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Large
cs: Velký

en: Icon
cs: Ikona

en: link
cs: odkaz

en: Error
cs: Chyba

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Items
cs: Položky

en: Media
cs: Média

en: help
cs: nápověda

en: comment
cs: komentář

en: cancel
cs: zrušit

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Button Text
cs: Text tlačítka

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
