UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: On
cy: Ymlaen

en: error
cy: gwall

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: settings
cy: gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Large
cy: Mawr

en: link
cy: dolen

en: Error
cy: Gwall

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Items
cy: Eitemau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: help
cy: cymorth

en: comment
cy: sylw

en: cancel
cy: Diddymu

en: info
cy: gwybodaeth

en: No link
cy: Dim dolen
