UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: On
fi: Käytössä

en: error
fi: virhe

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: settings
fi: asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Large
fi: Suuri

en: Icon
fi: Ikoni

en: link
fi: linkki

en: Error
fi: Virhe

en: Off
fi: Pois päältä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Items
fi: Aiheet

en: help
fi: ohje

en: flag
fi: lippu

en: comment
fi: kommentti

en: cancel
fi: peruuta

en: Collection
fi: Kokoelma

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Card
fi: Kortti

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Variant
fi: Muunnos

en: Alert
fi: Varoitus

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fi: Käytä tageja samantyyppisten artikkeleiden luokittelussa kategorioihin.

en: No text
fi: Ei tekstiä

en: Counters
fi: Laskurit
