UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: error
fil: mali

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Default
fil: Pamantayan

en: Error
fil: Mali

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Items
fil: Mga bagay

en: info
fil: impormasyon
