UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: On
hr: Uključi

en: error
hr: greška

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Large
hr: Velika

en: Icon
hr: Ikona

en: link
hr: poveznica

en: Error
hr: Greška

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Items
hr: Stavke

en: Media
hr: Mediji

en: help
hr: pomoć

en: comment
hr: komentar

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.
