UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: On
hu: Be

en: error
hu: hiba

en: Tags
hu: Címkék

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: settings
hu: beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: link
hu: hivatkozás

en: Error
hu: Hiba

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Heading
hu: Címsor

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Items
hu: Tételek

en: Media
hu: Média

en: help
hu: súgó

en: flag
hu: jelölő

en: comment
hu: hozzászólás

en: cancel
hu: mégsem

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: info
hu: információ

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Card
hu: Kártya

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Variant
hu: Változat

en: Alert
hu: Riasztás

en: Button Text
hu: Gombfelirat

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: No text
hu: Szöveg nélkül

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Counters
hu: Számlálók

en: Bordered
hu: Keretezett

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: Wide (1090)
hu: Széles (1090)

en: Heading Level
hu: Címsor szintje
