UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: On
is: Virkjað

en: error
is: villa

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: settings
is: stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Large
is: Stórt

en: Icon
is: Táknmynd

en: link
is: hlekkur

en: Error
is: Villa

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Warning
is: Viðvörun

en: Items
is: Hlutir

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: help
is: hjálp

en: info
is: upplýsingar

en: No link
is: Enginn tengill
