UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: On
ka: ჩართვა

en: error
ka: შეცდომა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Large
ka: დიდი

en: link
ka: ბმული

en: Error
ka: შეცდომა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Items
ka: ელემენტები

en: Media
ka: მედია

en: info
ka: ინფორმაცია
