UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: error
kk: Қате

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Large
kk: Ірі

en: Error
kk: Қате

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Items
kk: Элементтер

en: info
kk: ақпарат
