UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: On
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: settings
lt: nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: link
lt: nuoroda

en: Error
lt: Klaida

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Heading
lt: Antraštė

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Items
lt: Elementai

en: help
lt: pagalba

en: comment
lt: komentaras

en: cancel
lt: atšaukti

en: info
lt: informacija

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.
