UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: help
mk: помош

en: comment
mk: коментар
