UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: On
mr: वर

en: error
mr: तृटी

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Large
mr: मोठे

en: link
mr: शृंखला

en: Error
mr: तृटी

en: Off
mr: बंद

en: help
mr: मदत

en: comment
mr: प्रतिक्रिया

en: info
mr: माहिती

en: Informative
mr: माहितीपूर्ण
