UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Label
my: အညွန်း

en: Large
my: အကြီး

en: link
my: လင့်ခ်

en: Error
my: အမှား

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: help
my: အကူအညီ

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်
