UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: info
or: ସୂଚନା
