UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: error
os: рæдыд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
