UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: info
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ
