UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: error
si: දෝෂය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය

en: info
si: තොරතුරු
