UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: error
sl: napaka

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Error
sl: Napaka

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Items
sl: Notice

en: help
sl: pomoč

en: comment
sl: komentiraj
