UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: error
sq: gabim

en: Tags
sq: Etiketat

en: settings
sq: rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Large
sq: E madhe

en: Error
sq: Gabim

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Items
sq: Elementët

en: help
sq: ndihmë

en: comment
sq: komenti

en: info
sq: informacion
