UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: On
th: เปิด

en: error
th: ผิดพลาด

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Large
th: ใหญ่

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Warning
th: การเตือน

en: Items
th: จำนวน

en: Media
th: สื่อ

en: help
th: คู่มือการใช้งาน

en: comment
th: ความคิดเห็น

en: cancel
th: ยกเลิก

en: info
th: เพื่อทราบ

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน
