UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Media
ug: مېدىيا

en: help
ug: ياردەم

en: comment
ug: باھا

en: Paragraph
ug: پاراگراف
