UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: On
ur: آن

en: error
ur: نقص

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Large
ur: بڑا

en: Icon
ur: آئیکن

en: Error
ur: خرابی

en: Header
ur: ہیڈر

en: Warning
ur: انتباہ

en: Items
ur: سرخیاں

en: info
ur: خبر
