UIkit (8.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Member for
sr: Члан сте

en: Changed
sr: Промењен

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: Show row weights
sr: Прикажи тежине редова
