UIkit (8.x-2.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू
