UIkit (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Container
fi: Säiliö

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Drag to re-order
fi: Järjestele vetämällä

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
fi: Uudelleenlajittele rivit numeerisen painon mukaan vedä-pudota toiminnon sijaan.

en: Show row weights
fi: Näytä rivien painokertoimet

en: Hide row weights
fi: Piilota rivien painokertoimet

en: You have unsaved changes.
fi: Sinulla on tallentamattomia muutoksia.

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
