UIkit (8.x-2.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Container
af: Houer

en: Other
af: Ander

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook
