UIkit (8.x-2.10) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: new
ne: नयाँ

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
