UIkit (8.x-2.11) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Home
cs: Domů

en: new
cs: novinka

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Tools
cs: Nástroje

en: Changed
cs: Změněno

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
cs: Změňte pořadí řádků pomocí číselné váhy místo přetažení myší.

en: Show row weights
cs: Ukaž váhy řádků

en: Hide row weights
cs: Skryj váhy řádků

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: You have unsaved changes.
cs: Máte neuložené změny.

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
