UIkit (8.x-2.11) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: new
ka: ახალი

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
