UIkit (8.x-2.13) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: new
hy: նոր

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Show row weights
hy: Ցույց տալ տողի կշիռները

en: Hide row weights
hy: Թաքցնել տողի կշիռները

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
