UIkit (8.x-2.7) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: new
el: νέο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Other
el: Άλλο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Tools
el: Εργαλεία

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Drag to re-order
el: Μετακινήστε για ανακατάταξη

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: The file referenced by the !name field does not exist.
el: Το αρχείο που αναφέρεται στο πεδίο !name δεν υπάρχει.

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
el: Επαναταξινόμηση των γραμμών με τις αριθμητικές βαρύτητες αντί για σύρσιμο.

en: Show row weights
el: Εμφάνιση των βαρυτήτων γραμμών

en: Hide row weights
el: Απόκρυψη των βαρυτήτων γραμμών

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: You have unsaved changes.
el: Έχετε αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί.

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
