UIkit (8.x-2.7) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: new
gl: novo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Container
gl: Contedor

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Layout
gl: Disposición

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Other
gl: Outro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Tools
gl: Ferramentas

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Changed
gl: Cambiado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: The file referenced by the !name field does not exist.
gl: O arquivo referenciado no campo !name non existe.

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
gl: Reordenar as filas por peso numérico en lugar de arrastrar.

en: Show row weights
gl: Mostrar pesos da fila

en: Hide row weights
gl: Ocultar pesos da fila

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
