UIkit (8.x-2.7) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: new
jv: anyar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Container
jv: Kontainer

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Other
jv: Liyané

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: The file referenced by the !name field does not exist.
jv: Referensi berkas field !name ora ana.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
jv: Ngatur ulang barisan nganggo nomer bobot ngganténi nggéréd.

en: Show row weights
jv: Tudhuhaké baris bobot

en: Hide row weights
jv: Umpetaké baris bobot
