UIkit (8.x-2.7) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: new
th: ใหม่

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: View user profile.
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Drag to re-order
th: ลากเพื่อเปลี่ยนลำดับ

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
th: เปลี่ยนลำดับแถวด้วยน้ำหนักตัวเลขแทนการลาก

en: Show row weights
th: แสดงน้ำหนักของแถว

en: Hide row weights
th: ซ่อนน้ำหนักแถว

en: You have unsaved changes.
th: คุณมีการเปลี่ยนแปลงลำดับสินค้ากรุณากดปุ่มอัพเดทข้อมูล

en: First page
th: หน้าแรก
