UIkit (8.x-3.0-beta10) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Home
sk: Domov

en: new
sk: nové

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Tools
sk: Nástroje

en: Changed
sk: Zmenené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sk: Namiesto ťahania preusporiadajte riadky pomocou číselných váh.

en: Show row weights
sk: Zobraziť váhy riadkov

en: Hide row weights
sk: Skryť váhy riadkov

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: The directory "!directory" was not found.
sk: Adresár "!directory" nebol nájdený.
