UIkit (8.x-3.0-beta12) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: new
et: uus

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Layout
et: Paigutus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Tools
et: Tööriistad

en: Changed
et: Muudetud

en: Tabs
et: Sakid

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
et: Reasta read lohistamise asemel ümber kaalude numbriliste väärtuste järgi.

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
