UIkit (8.x-3.0-beta12) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: new
tr: yeni

en: Search
tr: Ara

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Tools
tr: Araçlar

en: Changed
tr: Değişti

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Drag to re-order
tr: Yeniden sıralamak için sürükleyiniz

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
tr: Sürüklemek yerine, satırları sayısal ağırlığa göre yeniden sıralayın.

en: Show row weights
tr: Satır ağırlıklarını göster

en: Hide row weights
tr: Satır ağırlıklarını gizle

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: You have unsaved changes.
tr: Kaydedilmemiş değişiklikleriniz var.

en: Site branding
tr: Site markası

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
