UIkit (8.x-3.0-beta9) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Home
sv: Hem

en: new
sv: nytt

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Tools
sv: Verktyg

en: Changed
sv: Ändrad

en: Tabs
sv: Flikar

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Drag to re-order
sv: Drag för att ordna om

en: Pagination
sv: Paginering

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sv: Sortera om rader efter numerisk vikt istället för drag-och-släpp.

en: Show row weights
sv: Visa radernas vikt

en: Hide row weights
sv: Dölj radernas vikt

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Page margin
sv: Sidmarginal

en: You have unsaved changes.
sv: Du har ändringar som inte sparats.

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
