UIkit (8.x-3.0-rc3) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Home
hr: Početna

en: new
hr: novo

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Tools
hr: Alati

en: Select all rows in this table
hr: Označite sve redove u tablici

en: Deselect all rows in this table
hr: Poništi izbor svih redova u ovoj tablici

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hr: Prerasporedi redove po brojčanoj težini umjesto povlačenja.

en: Show row weights
hr: Prikaži težinu redova

en: Hide row weights
hr: Sakrij težinu redova
