UIkit (8.x-3.0-rc4) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: new
az: yeni

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Layout
az: Şablon

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Other
az: Digər

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Tools
az: Alətlər

en: Select all rows in this table
az: Bu cədvəldə bütün sətirləri seçin

en: Deselect all rows in this table
az: Bu cədvəldəki bütün sətirlərin seçimini ləğv edin

en: Tabs
az: Tablar

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Card
az: Kart

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
