UIkit (8.x-3.11) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: new
fi: uudet

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Tools
fi: Työkalut

en: Select all rows in this table
fi: Valitse kaikki taulukon rivit

en: Deselect all rows in this table
fi: Poista kaikkien rivien valinnat

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
