UIkit (8.x-3.4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Search
sr: Претрага

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Select all rows in this table
sr: Изабери све редове у овој табели

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
