UIkit (8.x-3.9) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: new
be: новае

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Tools
be: Прылады

en: Select all rows in this table
be: Выбраць усе радкі з гэтай табліцы

en: Deselect all rows in this table
be: Адмяніце ўсе радкі ў гэтай табліцы

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
