UIkit Admin (8.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Version
uk: Версія

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: System
uk: Система

en: Changed
uk: Змінено

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для перевпорядкування

en: Hide summary
uk: Приховати резюме

en: Edit summary
uk: Редагувати резюме

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
uk: Перевпорядкування рядків за числовою вагою замість перенесення.

en: Show row weights
uk: Показати вагу рядків

en: Hide row weights
uk: Приховати вагу рядків

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Show all columns
uk: Показати всі колонки

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
uk: Показувати клітинки таблиці, що були сховані для адаптації до малого екрану

en: You have unsaved changes.
uk: Ви маєте незбережені зміни

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: Hide lower priority columns
uk: Приховати стовпці з низьким пріоритетом

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему
