UIkit Admin (8.x-2.0-rc2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Version
ast: Versión

en: Published
ast: Espublizáu

en: System
ast: Sistema

en: Not published
ast: Ensin espublizar
